Hakkımızda


AYES GİYİM

Hakkımızda

Ayes Giyim Pazarlama San. ve Dış Tic. Ltd. Sti 2011 yılında kurulmuştur. Araştırma ve geliştirme yönündeki  dinamik yönetim yapısıyla  müşterilerin taleplerini hızlı değişim dinamiklerine uyum sağlayarak cevaplayabilen  deneyimini kaliteye odaklamış Uluslararası pazarda istikrarlı kaliteli hızlı  üretim  yapan  ihracat firmasıdır.

Müşterilerin talep ettiği modellerin yada hedef kitlelerin ihtiyaçları doğrultusunda düşük yada yüksek adetlerde, uzman tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan koleksiyonlardaki modellerin imalatını  örme veya dokuma kalitelerinde  kadın, erkek ve çocuk olarak yapmaktayız.

Vizyon

Sektörde  müşteri memnuniyeti odaklı, Uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve sosyal ve çevresel farkındalık bilinciyle  hizmet veren  örnek ve lider kurum olmak.

Misyon

Yoğun deneyim ve referans birikiminin vermiş olduğu güç ile uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, müşterilerin tüm ihtiyaç ve beklentilerine proaktif  hizmet veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı güvenli ve huzurlu bir istihdam ortamında sürdürmektedir.