KALİTE POLİTİKASI ve PROSEDÜRÜ

KALİTE POLİTİKASI

 AYES GİYİM, sektöründe ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan çalışanlarımız, kalitemizin temelidir.

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.

UYGULAMA ALANI:

Kalitenin, kontrol yöntemiyle ürüne sonradan kazandırılamayacağının bilinciyle, kalitenin, üretimin her aşamasında kontrol altında olduğunu güvence altına almak üzere, bilinçli, özverili, katılımcı ve paylaşımcı insan gücüne değer veririz. Bu bilinç ve disiplin ile bütün müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçi ve hizmet sağlayıcılarımızın misyonumuza ve kalite politikamıza değer katacak, vizyonumuza ulaşmada bir adım daha ileri gitmemize katkı sağlayacak değerli katılım ve fikirlerine önem veririz. Hedefimize yalnız ve ancak çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve hizmet sağlayıcılarımıza kadar uzanan bir zincir içinde her bir halkanın sorumluluğu ve gücünü dikkate alırız.

SORUMLULUKLAR VE UYGULAMA:

  • Müşteri memnuniyeti ve üretim prosesleri için sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi taahhüt eder ve taahhüdümüzü bu politikamızla destekleriz.
  • Kaliteyi ve sürekli iyileştirmeyi kültür haline getiririz.
  • Organizasyon kültürümüzü “Toplam Kalite Yönetimi’’ ne uygun hale getiririz.
  • Adil, dürüst ve güvenilir bir yönetim sergileriz.
  • Bireysel farklılıklarımızı kurumsal zenginliğimiz kabul eder, farklılıklarımızı hoşgörü ve saygı ile harmanlayarak fark yaratacağımıza inanırız.
  • Başarmaya değer her işin başarılabileceğine inanırız.
  • Tüm faaliyetlerimizi, uluslararası, ulusal ve yerel yasal, toplumsal ve düzenlemelere uygun yürütmeye özen gösteririz.

Ekonomik değer getiren tüm faaliyetlerde devamlı gelişimi sağlamak için ekip çalışması yapmak temel yönetim ilkemizdir.